Operator Vanzari Magazin Online si Consilier Showroom - Edu Class

Informatii post
  • Denumire post: Operator Vanzari Magazin Online si Consilier Showroom
  • Data anunt: 27.01.2023
  • Departament: Vanzari
Descriere post

Candidatul ideal

Ne dorim ca membrul nou al echipei noastre sa aiba:

1. Abilitati specifice
- Abilitati bune in utilizarea calculatorului
- Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)
- Cunostinte de Limba Engleza

2. Abilitati sociale
- Responsabilitate
- Lucru in echipa, dar si individual
- Organizare si planificare
- Comunicare

Cerinte

Responsabilitatile noului nostru coleg vor fi:
- preluarea comenzilor facute prin intermediul magazinului online;
- urmarirea comenzilor clientilor si finalizarea acestora;
- prezentarea in showroom a produselor catre pontentiali clienti
- preluarea comenzilor primite de la clienti (prin fax / mail / telefonic);
- urmarirea comenzilor clientilor, operarea si procesarea acestora in vederea finalizarii corespunzatoare;
- oferte promotionale catre clienti;
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri;
- oferirea catre client a serviciilor de consultanta pentru achizitionarea produselor companiei;
- convingerea clientilor sa achizitioneze o gama mai larga de produse oferite de catre magazin;
- Procesarea comenzilor primite online
- Introducerea comenzilor telefonice in sistem
- introducere de produse noi pe site

Oferta noastra cuprinde:
- pachet salarial fix
- bonuri de masa
- cadru si oportunitati de dezvoltare

Introdu datele tale
« Inapoi la lista